Noteikumi

Preces iespējams pasūtīt / iegādāties šādi:

  • Noformējot pasūtījumu interneta veikala vannustudja.lv mājas lapā
  • Rakstot šeit vai uz e-pastu: info@vannustudija.lv  
  • Zvanot pa tālruni +371 27803058, veikala norādītajā darba laikā - darba dienās no 10.00 - 16.30
  • Uz vietas veikalā P.Brieža 33, 2.st. (pirms ierašanās, preču pieejamību vēlams precizēt, zvanot vai rakstot e-pastā)

Noteikumi / distances līgums

1. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā vannustudija.lv nosaka LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu".

2.  Šie noteikumi attiecas uz jebkuru interneta veikala vannustudija.lv lietotāju un distances līgums ir spēkā, veicot pasūtījumu jebkurā veidā –  pasūtot preces mājas lapā, pa tālruni vai e-pastā.

3. Pasūtot preces interneta veikalā vannustudija.lv, klients apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai vannustudija.lv varētu izpildīt klienta pasūtījumu un preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām.

4. Pasūtot preces interneta veikalā vannustudija.lv, klients piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti tikai un vienīgi ar klienta reģistrāciju un/vai pasūtījuma apstrādi.

5. Preces cenas norādītas ar 21% PVN likmi, kas ir atbilstoša LR likumdošanai.

6. Cenas un preču piedāvājums interneta veikalā vannustudija.lv var tikt mainīti bez brīdinājuma.

7. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīta, atbilstoši ražotāja noteiktajām izmaiņām.

8. Preču aprakstiem ir informatīva, preču attēliem - ilustratīva nozīme, prece var atšķirties no attēlos redzamā, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā vai arī izskatās citādi.

 

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu


Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šī līguma, neminot iemeslu.
Atteikuma  tiesību  izmantošanas  termiņš  beigsies  pēc  14  dienām,  sākot  no  preces saņemšanas  dienas.  

Ja  termiņa  beigas  iekrīt  valstī  „oficiāli”  noteiktā  brīvdienā, atteikuma  tiesības  izmantojamas  līdz  minētā  termiņa  beigu  datumam  sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).
Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu  nosūtītu  vēstuli  vai  e-pastu)  mūs  -  SIA  „VOLENTE”,  juridiskā  adrese Bērzi-4, Stelpes pag., Vecumnieku nov., LV-3925, tālrunis +371 27803058, e-pasta adrese info@vannustudija.lv, ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma.

Jūs varat izmantot šo atteikuma veidlapu, bet tas nav obligāti.
Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.


Atteikuma tiesību izmantošanas sekas


Ja jūs atteiksieties no šī līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ,  ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma.

Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja  vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.


Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz  brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.


Jums preces jānosūta atpakaļ vai jānodod SIA   „VOLENTE”, adrese P.Brieža 33, 2.st., Rīga, LV-1045, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.
Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.

Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.