Piegāde

Preču piegādes laiks ir atkarīgs no preču pieejamības veikalā/noliktavā. Ja preces ir pieejamas veikalā/noliktavā - piegāde var notikt 1-3 darba dienu laikā. Ja prece nav pieejama veikalā/noliktavā, piegādes laiks tiks precizēts.

Preču saņemšanas/piegādes iespējas:

  • Saņemšana veikalā, Rīgā, P.Brieža 33, 2.st., LV-1045 - bez papildus samaksas.
  • Saņemšana noliktavā, Vecumniekos, Bauskas 16, LV-3933 - bez papildus samaksas, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku.
  • Piegāde uz Omniva pakomātiem visā LV teritorijā - cena 4.00 EUR, EE, LT - 6.00 EUR. Piegāde uz pakomātu iespējama, ja preces izmēri un svars atbilst pakomātu sūtīšanas nosacījumiem. Saņemšana - nākamajā/aiznākamajā dienā pēc izsūtīšanas. E-pastā saņemsiet sūtījuma numuru, lai varētu izsekot sūtījumu.
  • Piegāde uz Jūsu norādīto adresi ar vannustudija.lv transportu - cena no 5.00 - 50.00 EUR. Cena tiks precizēta, tā atkarīga no piegādes adreses un pasūtīto preču apjoma un svara. Piegādes laiks tiks precizēts un saskaņots, tas atkarīgs no transporta maršruta plāna konkrētajā nedēļā. 
  • Piegāde uz Jūsu norādīto adresi ar kurjeru (Omniva, Venipak) - cena no 6.00 - 36.00 EUR. Cena tiks precizēta, tā ir atkarīga no piegādes adreses un pasūtīto preču apjoma un svara. Piegāde ar Venipak iespējama nelieliem pasūtījumiem, gadījumos, kad vannustudija.lv transports nespēj nodrošināt piegādi vēlamajā laikā. Saņemšana - dažu darba dienu laikā pēc izsūtīšanas. E-pastā saņemsiet sūtījuma numuru, lai varētu izsekot sūtījumu.