TURTL VERSA TERMOSTAT 3393S zemapmetuma dušas komplekts melnā krāsā

420.00
Šāda kombinācija neeksistē
TURTL

Komplektā ietilpst:

  • - termostata maisītāja korpuss, iebūvējams sienā
  • - sienā iebūvētā maisītāja korpusa dekoratīvais vāks ar vadības rokturiem
  • - dušas galvas turētājs
  • - dušas galva (250x250mm): lietus imitācijas strūkla ("Rain")
  • - rokas dušas turētājs
  • - regulējama rokas duša ar 3 straumes režīmiem: lietus imitācija ("Rain"), masāžas imitācija un lietus imitācija kombinācijā ar masāžas straumes režīmu ("Rain+Massaging Rain").
  • - elastīga dušas šļūtene (1,50 m)

Dekoratīvās plates izmēri: 220x130 mm

Dušas galvas izmēri: 290x190 mm

Pārklājums: MB - matt black

Pateicoties termostata maisītājam, jūs varat iestatīt vēlamo ūdens temperatūru, kas dušas procedūras laikā paliks nemainīga. Nospiežot drošības pogu, jūs pasargāsiet sevi un savus bērnus no iespējamiem apdegumiem, iestatot maksimālo temperatūru 38˚. Termostata maisītājs uztur iestatīto ūdens temperatūru pat tad, ja mainās spiediens ūdens sistēmā. Tas ietaupa ūdeni un enerģiju.

Kvadrātveida formas rokas dušai ir 3 straumes režīmi: lietus imitācija ("Rain"), kas ļaus izbaudīt katras lāses patīkamo un maigo pieskārienu, stiprāka ("Massaging Rain") - straume ar masāžas funkciju, un "Lietus" straume apvienojumā ar "Masāžas lietus", zem kuras būs iespēja sajust maigu lietu un atsvaidzinošus masējošās straumes pilienus.

Izveidojiet mājīgu vannas istabas telpu ar moderna dizaina termostata dušas sistēmu!

TURTL® zīmola termostata dušas sistēmas izceļas ar savu uzticamību un izturību. Pārbaudīti un rūpīgi atlasīti produkti ļauj mums garantēt, ka mūsu produkti atbilst kvalitātes prasībām un kalpos ilgu laiku.

https://www.turtl-sinks.com/shower-systems/