TURTL TERRA100M nerūsējošā tērauda izlietne

232.00
Šāda kombinācija neeksistē
TURTL

Nerūsējošā tērauda izlietne bez plaukta.

TURTL® nerūsējošā tērauda izlietne TERRA 100M pieejama 4 galvenajās krāsās: tērauds, zelts, varš un grafīts.

Komplektā sietiņš (notece) izlietnei atbilstošā krāsā.

Izmēri: 790 x 505 mm
Tilpnes izmēri: 740 x 400 mm

Dziļums: 200 mm
Min. skapja platums: 80 cm


■ Augstāka izturība pret skrāpējumiem
■ Izturīga pret netīrumiem, taukiem, traipiem un krāsas izbalēšanu
■ Lieliskas skaņas izolācijas īpašības
■ Spēcīga AISI304 nerūsējošā tērauda konstrukcija
■ 2 mm biezums
■ R10 rādiusa stūri
■ Pilnībā roku darbs
■ Nanopārklāšanas process
■ Inovatīva PVD pārklājuma tehnoloģija

TURTL® nano tērauda virtuves izlietnes tiek ražotas, izmantojot augstākās klases nanotehnoloģiju, kas nodrošina daudzas papildu priekšrocības. Piemēram, cietajam tērauda materiālam AISI304 ir PVD pārklājuma slānis. Tas padara TURTL® nano izlietnes sanitārākas un drošākas lietošanai ģimenē, neļaujot baktērijām, taukiem un putekļiem palikt uz izlietnes virsmas. Izlietnes ir arī izgatavotas zem augsta spiediena, un tām ir īpaši aizsargājošs pārklājums, kas padara tās daudz izturīgākas pret skrāpējumiem un koroziju.

PVD nerūsējošā tērauda virtuves izlietne apvieno jaunākās nanotehnoloģijas un videi draudzīgu smilšainu PVD krāsas apdari, kas rada pasaulē pirmo, augstas stiprības, skrāpējumiem izturīgāku pārklājumu.

Galvenie PVD izlietņu mehāniskie raksturlielumi smilšainā apdarē ir: augsta virsmas cietība, 10 reizes lielāka nekā parastajam nerūsējošajam tēraudam un augstāka izturība pret koroziju.
PVD pārklājuma izlietne ir inovatīva tehnoloģija, kas ļauj uz nerūsējošā tērauda izlietnes uzklāt ļoti smalku un plānu metāla plēvi. PVD apzīmē fizisko tvaiku pārklāšanu. Process notiek vakuuma kamerā, kur tiek iztvaicēts dārgmetāls, parasti hroms, titāns vai vanādijs, un daļiņas tiek nogulsnētas uz izstrādājuma. Turklāt izlietne ar PVD pārklājumu neizbalē un neizmaina krāsu. Tas ir videi draudzīgāks salīdzinājumā ar citiem pārklājumiem.

https://www.turtl-sinks.com/stainless-steel-kitchen-sinks/